השותפים שלנו

NetApp Israel
NetApp Israel

NetApp היא אחת הספקיות המובילות בעולם של פתרונות אחסון מקוריים, והיא מפתחת ומספקת טכנולוגיות של מערכות אחסון אמינות ברמת ביצועים גבוהה. אנו מאפשרים לשותפים שלנו להוסיף ערך למוצריהם ולהעניק להם יתרונות ייחודיים כדי לענות על צורכי האחסון של לקוחותיהם. חדשנות ללא גבולות מערכות האחסון של NetApp מספקות רמת ביצועים גבוהה ופועלות במרץ כמעט בכל תחומי התעשייה במדינות שונות ברחבי העולם. בשל התמיכה שלנו בפלטפורמה פתוחה והתאימות למגוון רחב של יישומים, מערכות הפעלה, שרתים, ומסדי נתונים של יצרנים מרכזיים, יותר ויותר חברות ברחבי העולם בוחרות בפתרונות של NetApp, החל מרמת רכיב וכלה בפתרונות המלאים למערכת משנה.

ווי-אנקור בע"מ
ווי-אנקור בע"מ

ווי-אנקור מקבוצת חילן הינה חברת אינטגרציה מובילה המספקת פתרונות תשתיות IT תוך התמקדות באחסון וגיבוי נתונים, וירטואליזציה ותשתיות מחשוב. מאז שנוסדה בשנת 1990 צברה אנקור ניסיון של אלפי הטמעות במוסדות וגופים מובילים, ביניהן הובלה של פרויקטים בינלאומיים, וכיום היא אחת החברות המובילות בשוק הישראלי בתחום. עד לשנת 2011 הייתה אנקור חברה-בת של קבוצת "רדט", ובשנת 2011 נרכשה על ידי חברת "חילן"- החברה המובילה בישראל לאספקת שירותי מחשוב לניהול כולל של המשאב האנושי בארגון: שכר, משאבי אנוש ונוכחות.

הראל תקשורת ומחשבים
הראל תקשורת ומחשבים

הראל טכנולוגיות מידע הינה חברה גדולה וותיקה המתמחה בתכנון, התאמה ובניה של פתרונות מחשוב מתקדמים למגוון רחב של עסקים. מאז נוסדה בשנת 1989 מספקת החברה סל רחב ומקיף של פתרונות מחשוב, החל בחומרה ובציוד היקפי, דרך תוכנת מערכות ואבטחת מידע ועד לניהול פרויקטים מורכבים בפריסה ארצית

טלדור תקשורת גלאסהאוס
טלדור תקשורת גלאסהאוס

טלדור הוקמה בשנת 1986 והפכה במשך השנים לאחת מחברות ה-IT המובילות בישראל. אנחנו מתכננים, מפתחים ומספקים פתרונות שלמים ללקוחות שכוללים מערכות תוכנה, תפעול פרויקטים, הקמת תשתית ושירותי תמיכה. עם כ-3,000 מקצוענים העובדים בחברה ונמצאים בחזית הטכנולוגיה, אנחנו מסייעים לחברות מכל תחומי המשק להתמקד בעסקי הליבה שלהן, תוך אפשרות לגמישות תפעולית בעולם העסקים התזזיתי של היום. בעזרת שותפויות אסטרטגיות עם חברות טכנולוגיה בינלאומיות, יחד עם הבנה מקומית של המאפיינים היחודיים לכל לקוח אנחנו מצליחים לשלב מגוון מוצרים מתקדמים לפתרון מערכתי כולל. לקוחותינו נמנים על כל המגזרים במשק לרבות פיננסי, ציבורי, ביטחוני, מסחרי, בריאות ועוד. סל הפתרונות שלנו כולל את תחומי ניהול קשרי לקוחות, אבטחת מידע, מומחי IT, מיקור תהליכים עסקיים, טיוב נתונים וסריקה, מערכות מידע גיאוגרפי, מערכות ERP, מערכות ממשל, עמדות לשירות עצמי, פיתוח מערכות תוכנה, רשתות תקשורת ותמיכה ושירות. ערכי ההגינות והאמינות מלווים אותנו כבר יותר מ-25 שנים, וגם הלקוחות שלנו מלווים אותנו תקופות ארוכות: יותר מ-90% מהלקוחות של טלדור הם לקוחות חוזרים. אנחנו מאמינים שאפשר לעשות עסקים אחרת, עם עמידה בתקציב, לוח הזמנים והדרישות שלכם בכל פרויקט.

א.מ.ת מחשוב
א.מ.ת מחשוב

חברת א.מ.ת מיחשוב הינה ספקית מובילה בתחום פתרונות ארכיטקטורה ותשתיות מיחשוב. החברה מספקת פתרונות מקיפים ללקוחות Enterprise מובילים בישראל. פתרונותיה הטכנולוגיים והשירותים אותם מציעה החברה ללקוחותיה במהלך 26 שנות פעילותה, מבוססים על ניסיון אנושי מצטבר איכותי, מוצרים טכנולוגיים מובחרים מהשורה הראשונה (Best of Breed) וניהול מתקדם, המציב אותה בחזית הקדמה הטכנולוגית, תוך מתן שירות אנושי ומקצועי. חברת א.מ.ת מיחשוב מספקת ללקוחותיה פתרונות כוללים משלב הייעוץ והייזום, דרך שלב התכנון המפורט, שלב המימוש וההטמעה, ועד להדרכה, אבטחת מידע ,ניהול שליטה ובקרה ותמיכה טכנית שוטפת. פתרונות אלה ניתנים על גבי כל מגוון הפלטפורמות הטכנולוגיות המתקדמות הקיימות היום בשוק.

פרטנר
פרטנר

012 סמייל טלקום בע"מ היא חברת התקשורת המובילה בישראל, המספקת סל שירותים רחב בתחום הטלפוניה והאינטרנט. החברה החלה לפעול בשנת 1997 – וכיום מספקת את שירותיה בארץ ובעולם למאות אלפי לקוחות – פרטיים ועסקיים. 012 סמייל טלקום בע"מ היא החברה הראשונה בישראל שקיבלה רישיון לאספקת שירותי טלפוניה פנים-ארציים מתקדמים בטכנולוגיית שיחות על גבי האינטרנט VOB – Voice Over Broadband)), בקידומת 072 012 סמייל טלקום בע"מ נמצאת בבעלות מלאה של פרטנר

מטאורית
מטאורית

מטאורית מחשבים ותקשורת מספקת לארגונים ציוד מחשוב איכותי ושירותים דינאמיים בתחום המחשוב. אנשי המקצוע של מטאורית מתמחים בתכנון, התקנה, אינטגרציה ותחזוקת מערכות התומכות ברציפות אספקת מידע והנגישות אליו. סגנון השרות הייחודי של החברה הוא תוצאה של ידע עדכני וניסיון עצום שהובילו ליזום פתרונות ממוקדים ומקצוענות חסרת פשרות. במטאורית יודעים כמה חשוב שמידע עסקי יהיה מוגן ונגיש כדי לקיים רווחיות, לשמר מוניטין ולשרת לקוחות בכל רגע.

בינת תקשורת
בינת תקשורת

בינת תקשורת מחשבים - חברת האינטגרציה המובילה בישראל וכוח עולה בזירה הבינלאומית, משלבת את כל האלמנטים הנדרשים להצלחה. מאז הקמתה בשנת 1975, צברה בינת מוניטין רב כשותף הטוב והאמין ביותר לפתרונות תשתית כוללים, וכחברה בעלת הסמכות תקן ISO 27001 ,ISO 9001:2000 ו- ISO 13485, היא מתמחה במתן מגוון מקיף של פתרונות מקצה לקצה ושירותים מקצועיים המספקים מענה לצרכים הדינמיים של קהילת ה- ICT. הגב הפיננסי, השיווקי והטכנולוגי והסינרגיה הייחודית של קבוצת רד-בינת, המונה כיום למעלה מ- 4,500 עובדים, עם הכנסה שנתית של למעלה מ- 800 מיליון דולר, מאפשרים לבינת תקשורת מחשבים מתן Turnkey solutions מקיפים ובעלי ערך מוסף לארגונים במגזרי הביטחון, התעשייה, התשתיות, הממשלה, הבריאות, הטלקומוניקציה, הפיננסיים, האקדמיה ועוד.

אומניטק
אומניטק

אומניטק, מהחברות המובילות והמנוסות בשוק המחשוב והטכנולוגיה בישראל, מתמחה באינטגרציה של תשתיות מחשוב ובאספקת מנעד רחב של שירותי מחשוב לעשרות אלפי לקוחותיה. תאגידים מסחריים, ארגונים ומוסדות בכל מגזרי המשק ממנפים את הניסיון, השירותים והמענה האידיאלי שמספקת אומניטק, ורואים בה שותפה אמיתית להתמודדותם עם האתגרים השונים שמכתיבים תחומי פעילותם.

טרה סקיי
טרה סקיי

TeraSky is a highly-skilled & experienced Advanced Technology Solutions Provider with proven capabilities in designing, deploying & supporting complex IT Legacy & Cloud environments